Duben 2008

Prolog

20. dubna 2008 v 20:28 | Jasane & Teresie |  Nesnesitelná touha
A další překvapení je tu!!! Ano, tenhle víkend byl plodný!!(Neberte to dvojsmyslně!!) :D Včera jsem po dlouhatanánské době přidala kapču k budoucnosti a teď se (já blázen) pouštím do nové povídky, ale naštěstí ne sama!! Píšu jí se skvělou spisovatelkou Jasane :)) :D
Tento překrásnej prolog psala Jasane a pozor! je tu pohroma!!, protože teď je řada na mě!! :D Tak, myslím, že se prolog bude líbit tak hodně komentujte :))

rozcestník - společné povídky

20. dubna 2008 v 20:07 | Teresie |  .:Společné povídky:.
Doba: Poberti a Trio
Děj: Mno... Na popsání je to docela dost složitý a zamotaný, ale však na to časem přijedete.
Postavy: Poberti, Lily Evansová, Laura Mykanová (Bondeová), Will a Mikel Mykanovi (Bondeovi) atd….
Žánr: Romantika/temné/humor…. Prostě všechno chuť
Věnování:Nikomu
Varování: Mno píšu ji s Jasane mno a víte co vznikne když to začnou psát dvě upe jeblý holky? Ne?! Tak čtěte a budete to vědět!
Kapitola: Prolog + 20kapitol?
Stav:Nedokončený
Autoři: Teresie a Jasane

rozcestník - mé povídky

20. dubna 2008 v 19:51 | Teresie |  .:Mé povídky:.
Hlavní postavy : Katherine Edmonds
Další postavy : Obyvatelé Bradavic, Voldemortovi přívrženci, a další
Děj : Kathy zemřeli rodiče už jako malému dítěti a proto byla adoptována.Ale nikoli s láskou, ale kvůli výhodám a zisku.Takže neměla zrovna šťastné dětství a tak doufá, že teď se jí už trochu poštěstí…
Doba : Sedmý ročník Pobertů
Žánr : Možná romantika, možná dobrodružné, sem tam možná tajemno
Omezení : Zatím žádné, když tak se ozvu ;)
Stav : Rozepsaná


2. Kapitola

18. dubna 2008 v 22:47 | Teresie |  Happy future
A je to tady!!!!!!!!!!!!! Sice nechápu co vás tak zaujalo na tý strašný první kapče :D ae kvůli (pro mě velkému :)) samozřejmě za něj moooooc děkuju) množství komentů jsem se nad vámi smilovala a překonala se!!! Sice jsem říkala, že nemám inspiraci, ale možná jsem ji trošku ještě nekde vyškrábla :D Stále si myslím, že se možná urazíte když toto strašné dílo někomu věnuji, ale za ty komenty nevím jak jinak poděkovat :)) opravdu mě celou dobu drželi abych nezrušila blog.
Takže vyvolené kterým ji věnuji jsou tady: Jenny, Lie, Illandris, Danule, Tracy, Ewilian a té mocky děkuju za krásné komenty a postrkování k další kapče :))a hlavně za její skandování :)) :D, luckily, Envy, Estelce Erunámě té chci tímto poděkovat za tento lay :)), Anduel u které jsem sice nezaznamenala, že by četla tuto povídku, (ne že by o něco přišla :D) té chci poděkovat za její povídky, které mě naplňují energií v stereotypu všedních dnů :)), Cattgirl u které jsem taky nezaznamenala četbu mé katastrofální povídky, ale přesto ji chci poděkovat za její povídky stejně jako u Anduel hlavně tedy za povídku Láska a nenávist, kterou úplně zbožňuju :)), Jasane, Anelee, Leenikkovi (promiň jestli jsem tě špatně sklonila, nevím si s tvou přezdívkou rady :D), maggii té taky moc děkuju za postrkování :)), P@paje mocky děkuju za radu :)) snad jsem se trochu zlepšila :)) sama nevím :D asi moc né :D takže se všem, ale hlavně tobě předem omlouvám za hrubky,čárky a háčky, nemezery před novou větou a plno dalších chyb kterých se mohu dopustit, snad se trochu své hrubky pokusím omluvit touto hodinou :D, a nakonec Melisse :)) Moc vám děkuju za komentáře a těm, kteří mi napsali koment a já jsem je tu nejmenovala se hluboce omlouvám.

Sun Night aneb láska na první pohled xD

16. dubna 2008 v 21:16 | Teresie |  Blog
Jak jistě všici vidíte :)) mám nový desing a to od Estelky :)) Hned jak jsem ho uviděla tak jsem se do něj zamilovala :)).

a další... =D

16. dubna 2008 v 17:17 | Teresie |  Spřátelení
Cassiopea - úžasná spisovatelka :)) a asi i nová desingérka :))... píše plno krásných povídek například "Ta nová" nebo "Princezná mesačných elfov" bo třeba "Slizolinská beštia alebo o nerozhodnej spiacej krásavici" ta je úpě super :D
Estel Erunámě - skvělá desingérka i spisovatelka :))...vyrobila už plno krásných layů :)) a píše nádherný povídky :)) třeba "Prokletí krve" ta je moje velice oblíbená :)) bo "Albus Severus Potter" ta je taky super :)
Tak se tam jukněte ;) ty blogy jsou fakt super :))

Spřáááááááátelká =D

4. dubna 2008 v 22:10 | Teresie |  Spřátelení
Spřátelka, a to s Maggií,Danulou a Leenikkem :))

Co si myslíte??Ano správně, spřátelení je tu zas =D

2. dubna 2008 v 19:14 | Teresie |  Spřátelení
Spřátelení s Nessou a blogem Envy a Wrath.