Červen 2008

4 roční období

29. června 2008 v 12:00 | Teresie |  Čas

Víly I.

29. června 2008 v 11:50 | Teresie |  Víly
rozcestník - OBRÁZKY

29. června 2008 v 10:31 | Teresie |  ►OBRÁZKY◄


Izabela....:o))

21. června 2008 v 20:53 | Teresie |  Spřátelení
Takže, mému zlatí Izabele se stala strašná věc. Někdo jí smazal její blog, ale naštěstí si vytvořila novej a příjde mi ještě o moc lepší než ten předešlej :)) takže všichni kdo jste sní byli spřátelení a i vy kteří jste nebyli se rychle šupejte podívat na její stranky které jsou ZDE. Takže na viděnou u Iz ;o))
Vaše Terinkááá

Tomík :o))

21. června 2008 v 20:36 | Teresie |  Tom - Draco

Four seasons

21. června 2008 v 17:59 | Teresie |  Blog
A už zase :D Jak vidíte mám tu další nádherný lay a to od zlatí Striggy :)) Strašně dlouho jsem objíždělavšechny blogy s layema, který znám abych našla přesně ten lay, kterej jsem si představovala a po stáááášně dlouhé době mě zachránila Strigga a její lay Four season :o)). Takže jí moooooc děkuju :o))
Kdyžtak kdyby jste někdo chtěli buttonek s odkazem na mé stránky tak tady :))

dvě spřátelka :))

20. června 2008 v 15:29 | Teresie |  Spřátelení
Moc se vám holky omlouvám, že jsem si vás přidala až tak pozdě ...
Illandris - skvělá spisovatelka, která píše úpě úžasný povídky :)) například Velice hluboký omyl nebo třeba Tajemství života a nová povídka Není růže bez trní, která se mi strááááašně líbí :D tak se tam určitě podívejte a komentujte ;)) :D
Melissa - úúúúúžasnej blog s povídkama, který úpě žeru :D třeba Nic není tak zlé, aby to nemohlo být ještě horší a nebo Když tě minulost dohání to je takový psycho a je to kráááása :)) tak se tam určo jukněte!!! ;)))
PS: Illandris a Melisa : Kdyžtak si do komentů napište co nebo koho by jste chtěli na diplomky ;o)
Vaše spřátelená Terinkáááá

řetězák pro všechny HP blogy....

13. června 2008 v 22:31 | Teresie

Pomozte Harrymu proletět všechny blogy zaměřené na HP, ať ví, kolik má fanoušků!!

Tento řetězáček platí pro:všechny bločky o HP, ale i pro bločky zaměřené na jednu HP hvězdu!!

Podepište se pod obrázek (s odkazem na vaši stránku) a pak každej kdo si to zkopíruje ať SEM prosím napíše komentář!!!

Daisy, Mandy, qtinka;), jojo, Emm, Bella, Verča, Lilly, Pimpinela, Emma, Gabča, ginnouš, Kejsinka♥, Wernerka, Cassiopea, Kayluska06, Janička, Will a Lamel, B, Hermiona McPotterová, Daher, Domiseek, Hermione, Hanka Střelenka, MoníQ, Pája a Simi, Dominika, Hermiona, jířa, kacule186, Carly, Pája, Janka, Hermiona - Nikola, verky, Hermione Granger, Lunny Greans, jennifer004, Lily-zuszka, P@ige, maja, SaNduššQqa, Aisha Stará, Fanthasia Black, pottermaniačka,HPmaniačky, MarryT,Teresie


Dvě spřátelka + omluva :))

7. června 2008 v 12:33 | Teresie
Jenny - Skvělá spisovatelka ff :)). Moc jsem si u ní oblíbila povídku "Pavučina osudů" je o mém miláškovi Dracovi :D sice mám radši povídky z dob pobertů nebo Raddlea, ale tahle ta je jedna z pár vyjímek kterou jsem si přesto oblíbila :)) a další povídka, která mě oslovila je už sice dokončená, ale je opravdu překrásná :)) jmenuje se "Oheň a voda" to je asik vše o tomto úžasném blogu :)) Určitě stojí za to se tam juknout :))
Elizabeth Greenová - Velice známá spisovatelka, teda aspoň se mi to tak zdá už podle jejích SBéček :D. Má stráááášně moc krásných povídek a kdybych je měla všechny vypsat bylo by to na víc jak dva články :D, proto vyjmenuju jen pár z těch, které mě zaujali :)). "Věštba" ta už je dokončená :)) "Zlo má svoji podobu" nebo třeba "Evansová a já" ty jsou ještě nedokončené a jsou nádherné :)) tak nemeškejte a rychle se běžte podívat na její blog :))
A teď přijde ta obtížnější část :D teda aspoň pro mě určitě :D. Moc se omlouvám Vivince (ne)dávno jsem jí k jejím narozeninám slíbila kapču, ale já prostě píšu strašně pomalu a pak to ještě ani nestojí za to :D. A omluva také patří mému zlatí Jasance s kterou píšu touhu a ona kvůli MĚ nemůže pokračovat :D a samozřejmě omluva patří též všem, které moje strašné výtvory aspoň trochu zaujali :D. A teď tu mám ještě důvod proč nemám čas a nepíšu. :D Tak za 1. mi hrozí dvě trojky a to bych si pokazila řetězec vysvědčení s vyznámkem :D takže se je snažím vytáhnout na dvojky :)) (a zatím to vypadá celkem nadějně :D) já prostě nesnáším fyziku ... bléééé :D no nic nebudu vám tady kazit náladu nesmyslnejma kecama a ještě k tomu o škole :D za 2. když jsem se snažila něco napsat vždycky jsem napsala jen tak dva řádky který se tam vůbec nehodily a podobně. Takže jsem teď měla takovou pauzičku :D. Ale tak snad, když bude v pondělí ta stávka tak se mi konečně podaří něco sesmolit :D. Tak se těšte a zatím se s Vámi loučím :-*
PS: Jenny a Elizabeth: budu se snažit vám co nejdřív napsat diplomky, kdyžtak si do komentů řekněte co nebo koho by jste na nich chtěli ;))
Vaše Terinkááááá