3. Rande s Brumlou a Araqua

24. srpna 2008 v 23:06 | Teresie & Jasane |  Nesnesitelná touha
Wow!!! Lidi slavte, protože jsem po dvouch měsících napsala kapču! Sice trošku kratší, ale přesto by to chtělo potlesk! Před prázkama jsem si myslela kolik budu mít času o prázkách a jak budu jen ťukat do klávesnice. A ono ho*** ehm...tedy prostě se mi to nějak nepodařilo najít si čas ani nápady jsem nijak neoplívala. No a tuhle kapitolku bych chtěla věnovat Aniasce :)) moc Ti děkuju za všechno co jsi pro mě kdy udělala :)) a potom Jasance :)), Vivience :)) Nerince :)) Arrielce :)) a samozřejmě všem, kteří navštěvují můj blog :))

---
Ne, že bych byla nějak zásadovej člověk, ale když jsem tady měla bych mít aspoň jednu zásadu a to: Nikdy si nic nezačít se Siriusem Blackem!!! Když ono to, ale nepůjde! Ale půjde a dost řečí!
Radši jsem zapadla do koupelny a přestala přemýšlet, protože to mi jak všichni víte moc nejde.
---
"Budíčééééééééééééééééééééék!!!" zakřičel mi nad hlavou někdo "trošku" hlasitě.
Pootevřela jsem oči do kterejch mi najednou dopadla záře světla a tak jsem je okamžitě přimkla k sobě.
"Vstáváme!!!!!!!" zakřičel nějak vysoko ten samí buřič.
"Mluv za sebe! Já vstávat nebudu!" Křikla jsem jakmile se mi podařilo malinko otevřít moje krásný kukadla na jednu rudovlásku, která se nade mnou tyčila jak socha svobody.
"Snažila jsem se tě probudit na snídani, ale ty jsi nebyla k probuzení ani když jsem s tebou házela ze strany na stranu. A po cestě na snídani jsem potkala Brumlu, který ti vzkazuje, že se máš u něj po snídani v ředitelně stavit."
"Ať si trhne" řekla jsem a znova zavřela oči a usnula jak dřevo.
---
Po tom co jsem vstala myslím, že to bylo chvilku před obědem jsem se trochu zkulturnila a vyšla z mého nového pokoje. Ze společenky jsem zamířila do Velké síně protože mi kručelo v břiše tak, že to všichni museli slyšet na míle daleko.
Jakmile jsem vešla do narvané Velké síně uviděla jsem Lily jak se na mě soustrastně dívá, protože poslední místo, které v u Nebelvírského stolu zbylo bylo u Pobertů. Pokrčila jsem rameny a rozhlédla jsem se jestli ještě u jiných stolů v síni není místo. Ha!!! A bylo!!! Zrovna od havraspáru vstával nějaký kluk a tím pádem po něm zbyl volnej flek! Rychle jsem vystartovala a sprintem jsem se rozběhla k tomu místu. Vedle volného místa seděli z obouch stran moc hezcí kluci. Oba dva, ale úplně jiní. Jeden měl špinavé blond vlasy a modré oči a druhý oříškově hnědé vlasy a tmavě zelené oči. Udýchaně jsem se u nich zastavila.
"Ahoj." Pozdravila jsem je a nasadila co nejhezčí úsměv. Hnědovlasý chlapec se na ní otočil a jakmile jí uviděl, do široka se usmál. "Jé! Ty jsi ta nová tajemná kráska!" Hi. On řekl kráska…Začíná se mi tu líbit.
"No jo, nová jsem." Ach né. Trapnější už bejt nemůžu. "Můžu si přisednout?" usmála jsem se na ně. "Jasně" řekl opět ten tmavovlasý a taky se na mě usmál.
---
"Bertíkovi fazolky tisíckrát jinak!" Nic. "Lékořicové hůlky!" Nic. "Zmrzlé bonbóny! Řachavé kuličky! Citrónová zmrzlina!" Zase nic. Právě stojím před tím pitomým chrličem, kterej vypadá jak kdyby stočtyříctkou sejmul vrbu mlátičku. "Maxovy maxi žvejky!" Nic. "Kinder překvapení!" Chrlič uskočil (nebo spíš odkulhal) na stranu.
Cože?!! Kinder překvapení. Tak to je hukot.
Po strašné cestě kterou jsem vyšplhala do nejvyšší věže hradu (já vím já vím, není nejvyšší) jsem stanula před dveřmi ředitelny. Zrovna když jsem chtěla zaklepat se rázně otevřely dveře a z nich vyběhla profesorka McGonagalová, brýle měla nakřivo a z jejího vždy sepnutého drdolu už nebyl drdol ale spíš ptačí hnízdo. " Dobrý de…." Ani jsem nestihla doříct a McGonagalka už tu nebyla.
Dveře zůstali pootevřené a tak jsem radši pomalu vešla dovnitř. (Kdoví co bych uviděla kdybych šla rychle!!!)
Jak jsem vešla uviděla jsem Brumlu s brýlemi nakřivo (asi to je novej trend, měla bych podat zprávu Jamesovi) a s rozepnutým pláštěm!!!! Ani nechtějte vědět co pod ním měl. Ne na co to zas myslíte. Tak jsem to vůbec nemyslela! Jen jsem nechtěla popisovat!
"Ehm…heh…do-dobrý den pane profesore, chtěl jste abych přišla." Zakoktala jsem se. No co? Je normální abych něco takovýho viděla??
" Ano, slečno Bondeová" nenechal se Brumla z míry vyvést a teď už upravený vypadal jako by se tu nic "zajímavého" nestalo.
"Pokud již jste po obědě mohli by jsme se vydat na Příčnou ulici a tam vybrat vše co budete potřebovat tady ve škole." "Ale pane profesore, já nemám žádné galeony vlastně nemám ani jeden svrček." "Já si myslím, že to nebude zas až takový problém slečno. Pro studenty, kteří nemají jak nakoupit potřeby do školy vám můžeme poskytnout studentský font. A také mám pocit, že se váš kufr přenesl s vámi."
No tak to je bomba!!!! Já tu mám vlastní kufr a to jsem si myslela, že tu jsem jen v tom co mám na sobě. A hlavně můj milášek Aráá. Doufám, že v tom kufru ten den přežil ještě štěstí, že ten kufr je přizpůsobenej tomu, aby v něm mohl Araqua cestovat.
" Supeeeeeeeer" Heh…trapas. Asi bych se neměla projevovat tak nahlas Brumbál vypadá jako kdyby mu ruply bubínky. Ale to už jsem se hrnula ke dveří a chtěla běžet za svou láskou a zbytkem svých věcí. Jenže Brumla, přestože by viděl už nejradši má záda se přede mě postavil ještě s bolestně přivřenýma očima pokynul rukou někam do rohu v místnosti kde byl můj kufříček!!! Tedy spíš maxi kufr. Div jsem se nepřerazila o nějakej kus hadru…(jejky on to byl klobouk McGonagalky!!!) … když jsem si to rázovala ke svému milému zavazadlu. Skokem jsem byla u něj a už jsem vytahovala klec s mým mazlíčkem papouškem Araquou. Aráá už jen ležel na dně klece a strašně nahlas dýchal. Prosebně jsem se podívala na Brumlu a moje kukadla opět nezklamaly. Ředitel si zhluboka povzdechl, mávl hůlkou a muselo to být nějaké hodně silné kouzlo protože se kolem mého papouška utvořila zlatá zář, ale jen jako by se tam mihla a hned se zase ztratila účinek se však ukázal hned. Araqua zakašlal jestli se to jeho zachrchlání tak nazvat a pochvíli už dýchal úplně normálně. Pořád sice ležel zhroucený, ale evidentně mu už skoro nic nebylo.
" Nejlepší bude slečno, když teď svého papouška odnesete k madame Pomfreyové ta vám ho zase dá do pořádku. Vaše zavazadla vám přemístím do vašeho pokoje a potom by jsme se mohli sejít ve Vstupní síni a odtamtud na příčnou nejprve ke Gringotům rozměnit vaše mudlovské peníze a potom pro vaši hůlku.
"Jo" já z něj budu mít pupínky. On si tady vede sáhodlouhý proslovy nestačí mu říct ve vstupní síni za chvilku. Ne to ne. On to musí protahovat co nejdýl i když já ho vůbec neposlouchám jen se soustrastně dívám na svého miláška a čekám, když už odsud budu moct vypadnout.
Papouška jsem strčila Pomfreyový a sama se ještě vydala nahoru do pokoje se převlíct, protože jsem na sobě do teď měla to samí oblečení ve kterým jsem sem doplachtila. Takže pohled na mě musel bejt katastrofa.
Potom co jsem se jakžtakž upravila vydala jsem se na rande s Brumlou (:D)
Když jsem šla dolů z pohyblivých schodů (řeknu vám je to horor) tak jsem tak nějak omylem vynechala jeden schod a najednou letěla jak tryskáč dolů. Už jsem se připravovala na hóódně tvrdej dopad a radši jsem zavřela oči. Čekala jsem a čekala a pád nikde tak jsem zas rychle otevřela oči a uviděla, že jsem přistála v náruči…
Vaše Terinka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jasane Jasane | E-mail | Web | 25. srpna 2008 v 10:25 | Reagovat

Co ten konéééééééééééééééc?:D Skvělá kapitolka a moc, moc, moc, moc se ti povedla!!! Bože je to skvělý!:)

2 Hope Hope | Web | 25. srpna 2008 v 16:44 | Reagovat

krása :o) to jsem zvědavá v čí náruči to přistála ;o) sice něco tuším, ale jistota je jistota :D

3 Anias Anias | Web | 25. srpna 2008 v 20:57 | Reagovat

mno pááání...MNO PÁNÍÍÍÍ MNO PÁÁÁNÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ.......AAAAAA....to je tak skvělý mco skvělý saskra a pak že nejsi dobrá spisovatelka jestě jednou to řekneš a stihne tě můj hněv..a že já se zlboit umím!!!!to ti mlže Ewilan moc dobře říc:-D

táák dál at uz se dostanu k samotný kapitolce.. je proste skvela a to muzu potvrdit..tak se veme trebas hned ten budi cek.. me nedko zbudit takhle tak to neprezije prvnich par chvil:-D mno nic al e to jsem já.. tys to popsala moc dobře vic než dobře skvěle!!!

táák ja pokračuju dál ten chrlič je nějakej  divnej a to heslo je nejaky dlouhy:-D mne sranda je to originalni co k otmu vic dodat...

rozhovor se samotným Brumbálem byl taky skvělý mno prostě celá kapitolka je vyborna a ja uzs chvalim vidis to...

ale kdyz ono je prosc chvalit... mno ja radis budu koncit a aaa

Terinko pis dal jinak budu skandovat a vydirat.. a vis ze mit o jde až moc dobře:-d

4 Andy Andy | Web | 25. srpna 2008 v 21:01 | Reagovat

ááá :O xD *úplne nadšená* konečne new kapča :))) je super ;)  pls čo najskôr ďalšiu :-* :D

5 Envy Envy | Web | 29. srpna 2008 v 18:22 | Reagovat

uaaaaaaaaa!!!! Já te miluju!!!!! XD konečně nová kapča XD je to famózní!!! prostě všechno naprosto supr!!!! já se dočkala XD sice krátký XD ale suprácký XD jj Minnie s Brumlou XD a cipak to byla naruc?? Regulus Black XD neboo... prostě nějakej pěknej zmijozelák XD hlavně PROSÍÍÍM ne Sirius!!! blééé!!! To by na tebe bylo příliš neoriginální XD prostě famózus mňamózus XD  jej já s etak strašně těším na další XD plplplplosíííím XD já fakt už nfm je to ftipný... výstižný... dokonalý XD seš zlatko XD

6 DeLaylah DeLaylah | Web | 30. srpna 2008 v 22:07 | Reagovat

Ak maš rad/rada záškodnikov a poviedky z ich doby, cekni môj blog a precitaj si poviedku- Až ked umrieme, drahá. Som viac-menej začínajúca autorka a potrebovala by som akú takú kritiku a úorimný názor. Dakujem, a prepáč za reklamu.

7 Medisn Medisn | Web | 31. srpna 2008 v 16:02 | Reagovat

Ahojky tak sem se konečně dočkala pokračování. No prostě paráda píšeš fakt suprově jen kdyby to častějc přibývalo ikdyž já mám co říkat že:-) no to je jedno prostě mazecuž se těším na další:-)

8 Arriel Arriel | Web | 1. září 2008 v 17:22 | Reagovat

No tak ten konec mě jako že naštval! Opovaž se to zase protahovat na dva měsíce! Jinak si to s tebou vyřídím ručně stručně :D Prostě musí bejt rychle pokráčko, jasný? :D:D:D:D

9 Teresie Teresie | E-mail | Web | 1. září 2008 v 18:52 | Reagovat

Envy: nech se překvapit ;)) třeba se ti přání splní možná budeš zklamaná...se uvidí ;) xD

Arriel: :p já ti dám jasný, já ti dám ručně stručně!!!!! xD Já jsem pracovně vytížený člověk!!!!!! xD

10 Danae Danae | E-mail | Web | 2. září 2008 v 16:54 | Reagovat

Bože, ona je kapitola!!:) to je super:) jdu si zatrsat............tak už jsem zpět:D to bylo úžásný!....jako ta kapitola:) skvělej humor, sem se mlátila o desku stolu takže máš na svědomí moje odřený čelo:D No, nevadí mi to pokud brzo přibyde další a já doufám, že jo....jinak nevím jestli jsem to už psala, ale skvělá kapitolka

11 vidia vidia | Web | 2. září 2008 v 19:05 | Reagovat

u mě je bleskowka tak se zapoj srry za reklamu!!

12 Lenočka your SB Lenočka your SB | Web | 2. září 2008 v 20:51 | Reagovat

supeer

13 Nera Nera | Web | 9. září 2008 v 15:52 | Reagovat

Heléééé, dostanu taky diploma??? Vidíš to? jsem tady a kapitolku jsem přečetla, i když jsem pracovně vatížený člověk:-))))) tak si to říkala, že?:-D

Kapitola byla super, a těším se na další, jen ten konec byl hroznej! To se dělá? rychle pokráčko!

14 Illandris Illandris | Web | 10. září 2008 v 21:57 | Reagovat

Jé, koukám, koukám a ona je tu nová kapitola:) Moc se mi líbila a hlavně to s tou McGonagallkou. Co tam asi s Brumlou dělali?:D Ale teda ten konec... Honem pokračování:))

15 MarryT MarryT | Web | 14. září 2008 v 20:03 | Reagovat

Vážně pěkný, ale víc k tomu už říct nemůžu, abych neopakovala komenty přede mnou....

16 Artemis Artemis | E-mail | Web | 5. října 2008 v 21:39 | Reagovat

bohove super perfekt, no seco kapca

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama